| Anonimfew24343 a întrebat:

Ce parere aveti despre Mo din Robotzi happy?

Răspuns Câştigător
| MissVamp a răspuns:

Cel mai haios dintre toti:
-buna foca am o intrebare:
-nu!
-ce faci foca?
-aaa, bine mo uite...
mo si foca sunt cei mai tari dar imi place cel mai mult de mo pentru ca ma face sa rad cu lacrimi! rolling on the floor rolling on the floor

| Anonimfew24343 explică (pentru MissVamp):

Exact asta gandeam si eu lol laughing

3 răspunsuri:
| dobreelena00 a răspuns:

Anul trecut ma uitam insa anul acesta nu ma mai uit este super naspa de (ex: un coleg inca se mai uita si rat toti de el...):-))

| MissVamp a răspuns (pentru dobreelena00):

Sa stii ca eu fac parte din cel mai bun colegiu din orasul meu, si cei care se uita la robotzi sunt cei mai tari! nu ne pasa ca rad de tine pentru ca te mai uiti la robotzi! de ce sa iti spuna ei ce sa faci? bafta in continuare! happy