| andrei_1403 a întrebat:

Ce parere aveti de robotzi?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pfff.
La inceput nu mi-a placut.Nici nu voiam sa aud.M-a "obligat" o colega sa ma uit cu ea si ne-am trezit ca ne adresam replici.Si de atunci ma uittongue

| dulcykaLy a răspuns:

Sunt cei mai tari... idei super funny. chiar un mod de a rade si a te distra!

| diidii a răspuns:

Sunt geniali love struck

| iushsm a răspuns:

Robotzi mi se pare un mini-serial dragut si amuzant.Partea rea este ca in aproape fiecare episod se afla cuvinte urate.Sincera sa fiu, eu iubesc robotzi, dar asta e parerea mea.