| chocolate_1698 a întrebat:

Ce parere aveti despre RObotzi?

Răspuns Câştigător
| Manuela15 a răspuns:

Mie una sincer imi place sunt super daca te referi la desenele cu Robotzi cel cu Mo si Foccabig grin.MIE IMI PLAAEC!

4 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Ii iubesc :X. Sunt chiar amuzanti. De'abia astept urmatorul ep love struck. Ca ma tot uit la astea... si deja le stiu pe derost. Dar dc intrebi? tie nu iti plac?

Funda? big grin puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| ApofissPapaya a răspuns:

Sincer,pe la inceput imi placeau, acum, parca nu ma mai capteaza cu nimic. Ma enerveaza ca oamenii de pe strada daca le zici ceva repede raspund cu replici de la RObotzi.

| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Destul de interesanti si distractivi.
Dar pe mine nu ma mai capteaza.straight face