| Gojotza24 a întrebat:

Ce parere aveti de stilul pe care-l adopta anumiti adolescenti(rock, punk, gothic, emo)?

3 răspunsuri:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Rock/punk/gothic the best, emo mi se pare jegos. Imi cer scuze altor chestii jegoase ca le-am insultat prin aceasta comparatie.

| deniisu a răspuns:

Cel emo imi placehappy.as vrea si eu sa ma imbrac asa dar lumea o sa ma considere o fata cu parinti care nu au grija de ealaughing(am avut o astfel de experintalaughing ). restul.ce sa zic cel gothic.nu il adopta prea mult, stiulu rock il adopta mai multi da na mie nu imi place...si cel punk.i dragut.dar atathappy

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Rpckul imi este indiferent, punkul mi se pare crazy, gothicul parca ar fi morticia iar emo niste prosti