| Bixelle a întrebat:

Ce parere aveti despre stilul punkbatting eyelashes? pup :*love struck

13 răspunsuri:
| lola a răspuns:

E foarte tarehappy

| brunetteee a răspuns:

Mie mi se pare Ok... cel mai mult imi plc stilu lor k au mult roz laughing

si ador cul` asta :X

| ina a răspuns:

Melodiile punk sunt cele mai bune, dupa parerea mea.Si imbracamintea, iar cateodata tinutele mele sunt influentate de acest stil.Bineintles,punk-ul are elementele lui care pot si ciudate sau aiurea, iar stilul nu place la toata lumea, dar sunt multi adepti.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Sunt inebunita dupa acest stil :X:X
Si cea mai tare trupa punk dupa parerea mea e sum 41

| Munchkin a răspuns:

Mai demult eram înnebunită după stilul şi formaţiile punk. Acum m-am mai liniştit, dar sunt melodii punk care îmi plac.

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Imi place stilul punk doar vestimentar, dar eu nu ascult muzica punk x3.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Cred ca e fain.nu am avut de-a face cu acest stil in mod direct, eu sunt mai mult spre rock; adica ascult slipknot, bring me the horizon, papa roach, 10 years, escape the fate, alkaline trio, dope, yellowcard, si chiar brokenCYDE etc etc etc.cal mai mult ma enerveaza ca la mine in comuna sunt mai multi manelisti adica nene asculta si u ceva mai diferit... daca intrebi. ce asculti? grasu xxl,, iar altii 1000 da si eu. E prea banal...si eu cred ca nu multi au auzit de 10 years de exemplu deci e ceva nou intelegi ce vreau sa zicbig grin

| Strify a răspuns:

Si eu sunt un adept al stilului PUNK este un stil grozav mie imi place la nebunieee Pravo tie tine-o tot asa:*

| デイダラくん a răspuns:

Cel mai tare eu il adopt dar nu-mi dedic viata doar in exterior sunt punkista dar in interior sunt EU! Am stilul meu super-sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica? Misto. Tunsorile... tembele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... punk'ul... e tare happy mai n'am ce zice...eu sunt punkaritza bee trebuie sa stii cum sa te imbraci sa nu zica lumea ...aouteo si pe'asta... da... e greu...pentru ca mai toti sunt manelisti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e fain.nu am avut d-aface cu acest still in mod direct.eu sunt mai mult spre rock.adica ascult slipknot.bring me the horizon.papa roach. 10 years.escape the fate.alkaline trio.dope .yellowcard...si chair brokenCYDE...awesome!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punk. nu-mie place foare mult dar ask muzica big grinbig grinhee hee escape the fate :X:X:X:X:X:X:X