| con12ro a întrebat:

Ce parere aveti de tratamentul de slabit herbalife? sa il cumpar sau nu?

1 răspuns:
| Trolli a răspuns:

Dupa parerea mea, nu.
Am fost si eu la o intalnire cu ei!
La inceput acea tanti m-a cam speriat. Mi-a masurat nivelul de grasimi din sange (sau asa ceva), cu un aparat " minune", adica pur si simplu am pus degetele pe acel aparat si pac: aparuse ca am nivelul de grasimi cu mult peste limita normala. (cat o tanti de 70 de ani care a mancat zilnic untura pe paine si a baut o cana de ulei), ca nu apuc 30 de ani, ca pot sa fac cancer etc, DAR pot scapa daca folosesc acele produse de la ei + snake-ul acela " gustos".

Acei consultanti nu sunt medici nutritionisti!

Pe langa faptul ca acele produse sunt scumpe, nu sunt atat de eficiente.
Stiu, au o putere de convingere foarte mare: iti vor spune ca sunt cele mai bune e pe piata, ca Messi le foloseste, ca multe persoane au incercat si sunt multumite.
Eu zic ca inainte de a le folosi, sa cauti pe net. Multi au incercat si nu au fost multumiti.