| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de vopseaua de par Kallos? nu stiu cu ce vopsea sa ma mai fac ca toate se iau la cateva spalari... m-am facut cu Wellaton acum o luna si dupa vreo 3 spalari deja s-a luat. Am incercat si Palette si la fel se ia repede...sad voi ce imi recomandati? multumesc

6 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Este foarte buna! Mama isi ia mereu si o tine cateva luni

| micurutza2005 a răspuns:

Eu iti recomand Garnier mie imi place foarte mult numai pe aceea o suport la restul imi descuameaza pielea capului orice am incercat; i se decoloreaza repede si nu contin ce are garnier pentru protectia parului, acum ultima data mi-am gasit chiar garnier fara amoniac care protejeaza si mai tare parul decat cele cu amoniac, se decoloreaza incet si nu se vede diferenta de nuanta atat de tare ca la altele depinde acum si cat de des te speli pe cap atat de mult tine si vopseaua eu din pacate ma spal destul de des dar si asa tine bine vopseaua garnier incearc-o poate o sa iti placa si tie si nu e nici foarte scumpa happy

| dydy1 a răspuns:

Garniere e foarte slaba, nici 3 saptamana nu tine... daca vrei sa dureze du-te la coafor, nu e vreo vopsea care sa tina, se deschide.

| vOdK a răspuns:

Bună! mama e specialista in domeniul coafurii si a chestiilor de genul, si are numai produse Kallos ...deci banuiesc ca e buna! papa :*

| missbeatris a răspuns:

Buna iti recomant prestige este o vopsea de la metropolitan dar se gaseste si prin targuri este fff buna nu este scumpa este doar 9.99 si tine mai mult de o luna...

| lilly12345678 a răspuns:

Buna!happy eu iti recomand vopseaua de la loreal e ffff buna nu se curata de loc...te sfatuiesti sa incerci eu ma vopsesc cu ea de ani de zile si nu se ia la cateva spalari si ca sa reziste si mai bine foloseste sampon gliss pentru culoarewinking