| Bailey a întrebat:

Ce parere aveti depre site-ul www.sunphoto.ro si despre persoanele de acolo? Dau funda la raspunsul care imi place cel mai mult.;))

3 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nu-i cine stie ce. Este nasol site-ul ca inainte puteai sa bagi poza glittery,poze miscatoare, filmulete, videoclipuri, poze in descriere, sa bagi peste 500 de poze, sa-ti pui fundal la pagina etc.
Mie nu-mi place ca este asa plictisitor mai ales ca a invadat cu LaLa Band. Imi plac revistele si serialele create acolo. In rest e praf.
Dar persoanele de acolo sunt cersetoare de vizite si comentarii la albume. Daca le spui ceva iti sare in cap. Este plin de copii de 8-11 ani.

| AriantheLissa a răspuns:

Sunphoto este un site, parerea mea, foarte distractiv. Sunt pe acolo oameni de toate varstele cu care poti sa vorbesti normal, acolo sunt oameni care nu te judeca, chiar daca pui poze cu mai stiu eu ce vedete. Fiecare isi face cont cu ce ii place si se exprima liber prin descrieri si prin poze. Este un site frumos, mie imi place, chiar daca toata lumea este obsedata de Facebook. Eu am multe conturi pe Sun, si imi place. Ar trebui sa intre mai multa lume happy

| Bailey explică (pentru AriantheLissa):

Ai dreptate! Sunphoto este un site minunat. Eu acolo mi-am gasit cativa prieteni foarte buni. Nu mai stau pe Sunphoto de vreo 2 ani si ii simt lipsa, dar nu voi uita niciodata ca m-a ajutat sa-mi gasesc niste prieteni asa de buni.