| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest parfum? >---- https://www.notino.ro/......tru-femei/
In general parfumurile de la aceasta marca sunt bune?

Răspuns Câştigător
| AmnidN a răspuns:

Fratele meu își procură parfumuri în special de la această marcă, și este mulțumit. Însă ce este legat de parfumuri, pot fi doar păreri subiective, cuiva îi plac într-un fel, altcuiva, altfel... Însă vreau să pun accentul totuși pe faptul că marca într-adevăr e bună, în cazul in care este originală.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Un parfum destul de ok, are o persistenta pe pielea mea cam de 6-8 ore, pe mine de obicei nu prea tin parfumurile, deci e ok.
Totusi mirosul e destul de dulce, personal simt doar mierea, in special la inceput. Cu toate astea, merita incercat, mai ales de iubitoarele de parfumuri dulci!
Alexandra L
3 august 2018
A fost această recenzie de ajutor?
Da
Nu
Daca ar fi sa iau in considerare doar recipientul, mie sincer nu-mi pare a fi original.
Dar miroase foarte bine pe pielea mea, desi e usor dulceag. De asemenea, persista destul.
Inca nu m-am hotarat daca-mi place sau nu sau daca e original sau nu. laughing
Valentina I.
18 aprilie 2017
A fost această recenzie de ajutor?
Da
Nu