| Horanhugsme a întrebat:

Ce parere aveti despre aia care isi bat joc de cei mai slabi?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nu mi se pare normal sa-ti bati joc de cei slabi.E o vorba,iti poti da seama de caracterul unui om cand vezi cum trateaza oamenii inferiori.E adevarat, adica consider ca un om care are caracter se comporta frumos cu toata lumea, nu numai cu persoanele care poarta jeaca Nike sau adidasi Lacoste. Daca esti om, te comporti frumos si cu inferiorii, nu numai cu superiorii tai.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ei se simt inferiori si ca sa scape de acest sentiment incearca sa ii faca pe altii sa se simta mizerabil, batandu-si joc de ei.

| Mozurov a răspuns:

Isi arata slabiciunile lor.De obicei cei care isi bat joc de oamenii slabi fac asta pentre a-si ascunde propria lor nesiguranta.

| Dolofănica a răspuns:

Sunt răi.

| Burlacu006 a răspuns:

Parerea mea este, le este frica sa se ia de aia mai smecheri si se ia de aia mai slabi, sunt niste fatalai

| Kisie a răspuns:

Sunt niste prosti isi bat joc de alti da la ei nu se uita.