| BiancaGeorgiana a întrebat:

Ce parere aveti despre anii de liceu?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde,unele persoane considera ca anii de liceu sunt mult mai frumosi decat cei de gimnaziu,iar alte persoane cred exact invershappy. Insa,cam jumatate din cei cu care te vei intalni,vor spune ca anii de liceu nu se compara cu nimic. Distractie[la ore, in timpul liber], rasete etc insa si anii de gimnaziu sunt foarte frumosi.Te cunosti cu colegii de mai mult timp, sunteti mai atasati unii de ceilalti, formati prietenii foarte frumoase.Deci,parerile sunt impartitehappy, conteaza doar sa te faci placut oriunde te-ai duce.Bye!happy

1 răspuns:
| spellhowler a răspuns:

Aici depinde de fiecare.Mie sincer mi-a placut in gimnaziu de enspe mii de ori mai mult decat la liceu.Clasa in care sunt nu se compara cu fostii mei colegi, colegi cu care m-am bucurat si am plans impreuna. Distractia nu se compara, acum totul este asa plictisitor.Eu ma inteleg cu colegii strict la scoala...cand ajung acasa nu mai tin legatura cu nimeni, pentru ca nu simt ca ma leaga ceva de ei.De asta zic ca depinde de fiecare, de colectiv, de mai multi factori...