| Ionut_7740 a întrebat:

Ce parere aveti despre astia de la Forever Living? Am inteles ca-si cauta oamenii si ca le ofera un salariu sau ceva de genu.ma lamureste si pe mine cineva?

2 răspunsuri:
| summer12 a răspuns:

Mie imi place de ei ca sunt foarte uniti si se sprijina unul pe altul, nu conteaza varsta membrilor. Sunt mereu acolo sa te sfatuiasca si sa te incurajeze. Chiar am fost la Sala Palatului la o conferinta de-a lor si am fost foarte impresionata.Eu nu sunt membru, dar am vazut multi oameni care au devenit manageri pentru ca reusisera sa inscrie prin ei un anumit numar de oameni. Ideea este ca trebuie sa fi foarte istet ca sa te bagi in asa ceva, sa reusesti sa iti vinzi produsele care sincer vorbind mi se par cam scumpe. De cautat oameni, clar se cauta, dar de salariu nu stiu nimic. Eu stiam ca e ceva gen Avon si ca un procent din ce ai vandut iti revine tie.