| wolder a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii astia?
Pe mine ma amuza groaznic fiindca oamenii aia chiar se cred ce spun =))))))

https://www.youtube.com/watch?v=ks81WtRBV_c

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cand e vorba de Dumnezeu, inclusiv muzica ar trebui a fie demna.

| sublime89 a răspuns:

Eu nu stiu daca sa-i iau in serios sau nu. In ziua de azi nu ma mai mira nimic laughing

| PorumbRodica1965 a răspuns:

VAI DE CAPUL LOR! OARE ar dori ISUS care este azi REGE CERESC sa faca muzica de acest gen pe seama lui? Vai de ei, caci Satan ii foloseste, isi bate joc de ei. Nu vad ce este in preajma lor, sunt orbiti spiritual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma amuzi tu.habar nu ai ce spun oamenii aia.

| wolder explică (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca am habar despre ce povestesc ei acolo. Tu ma amuzi foarte tare, ma amuza in general maniacii laughing))

| Cyrano a răspuns:

Multi rataciti...

| Diamond5 a răspuns:

Rataciti in credinta.