| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre astia:
https://m.dcnews.ro/......96725.html
happy ????????????????????????

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca se distrează maxim cei de la Ministerul Educației, ca in fiecare an de altfel laughing

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Si tie ti s-au parut grele subiectele?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am treaba cu examenul asta, dar am aruncat o privire si intr-adevar sunt de un nivel avansat, pe cand trebuiau sa dea cel mult nivel mediu. Oricum ideea era ca pe cei de la minister nu ii intereseaza de petitii si chestii din astea.

| Violleta2022 a răspuns:

Linkul tau nu este valabil.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Il copiezi si ii dai paste la bara de cautare

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiete, linkul tau nu mai este valabil, a fost sters! Vrei sa-ti mai spun odata?