| dullcat a răspuns:

E o diferenta intre a ucide bacteriile care provoaca mirosul, adica a dezinfecta si a curata.Degeaba ii bagi la congelator daca ei pe exterior arata de parca te-ai luat la lupta cu tractoarele de pe camp.Plus, orice pereche de blugi cumparati in ziua de azi se vor deteriora imediat deoarece nu se mai fac la fel ca cei din secolele trecute.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pai nu ai cum sa nu-i speli ce faci după? Stai asa murdari cu ei plini de praf și mise paro o mare prostie să nu-ți speli hainele și să-le lași murdare.

Eu îmi pun blugi la mașină de spălată mereu le pun la o ora toate hainele nu le lăsă ne spălat și aranjate frumos în dulap.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

în viața mea nu ași pune blugi în congelator și in pună cum sa faci o așa prostie ei tot murdari rămână și plini de mizerie dacă nu-i speli bine de tot sa Iasă tot praful din ei și mizeria care sa aduna pe ei nu ai cum sa faci o așa prostie săi pui în pungă și în congelator? ce prostie mare mai este și asta...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

rolling on the floor) periuța de dinți pentru ca să scoți petele de pe blugi. Ba Las-o naiba cum sa faci așa ceva

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Mă mir cum de nu ne spune să le uscăm cu uscătorul de păr Remington ca să nu se adună janși de pori laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Păi acum nebuni nu știu dacă sunt da proști 100000000%%%%%%% sunt cineva este "sănătosul" să-și pună în congelator blugi timp de o zi și îi mai pune și în pungă laughing ca să ce mai pui în pungă? pai eu când vin de la. Munca cu blugi ști cum se fac pe mine? Plini de praf și mizerie eu muncesc cu bulgi pe mine și se adună pe ei ști cum tot praful și mizeria? Jale se fac pai când vin de la munca ce fac? Îi pun la congelator în pungă până adoua zi sai fie ca noi? laughing)