| Vraciu2016 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care citesc romane de dragoste/r̶o̶m̶â̶n̶c̶e̶*romance

P.S: Sunt băiat ^^

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

În general am o părere buna despre persoanele care citesc; Fetelor le place ca băiatul sa aibă o latura sensibila, de preferat mai ascunsa, asa ca dacă citești romane de dragoste probabil ești mai romantic de fel și știi cum sa abordezi mai bine o fata. Deci, ia-o ca pe un bonus.

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă citeşti Sandra Brown şi compania, cum sunt aproape sigură, eşti cel puţin gay cu gusturi proaste.

| AFR81 a răspuns:

Eu am cu totul alte gusturi, insa pot sa spun ca apreciez cand vad un om care citeste. Despre ce gen e vorba conteaza mai putin, important e ca respectivul nu pierde timpul degeaba.

| RAY a răspuns:

Daca asa esti tu man ce drept am sa te judec eu? mie imi plac oamenii care citesc carti de stiinta care sunt cvultivati dar nu cer parerea altora daca asa imi place asta e, nu trai sa fi pe placul altora ca o viata ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce romane?

| userul7200 a răspuns:

Deci mai exact, citesti carti de genul doar ca sa pari "cool" sau sa iesi in evidenta? Fara suparare, dar calea asta de a te afirma in societate nu mi se pare una foarte buna.

| Vraciu2016 explică:

Am vrut să spun "romance"