| nevermind3322 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu parul lung?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de lungime. Mi se pare ok atâta timp cât acoperă urechea, dar de la umeri în jos deja mi se par de-a dreptul oribili şi scârboşi.

| alissu a răspuns:

Pur si simplu ii ador :3

| AlinaCurca a răspuns:

Cred ca sunt ok, e vorba de preferinta lor, dar sa isi spele parul. Nu e nimic mai scarbos ca tipii aia cu ditai parul si e slinos si nespalat. Daca vrei par lung, ai grija de el.

| AlinaCurca a răspuns:

Pana acum ceva vreme si mie imi placeau baietii "pletosi" cum spunea LupuMaria. Dar dupa ce am inceput sa ma vad cu un tip de la academie, mi-a trecut. Cred ca daca il iubesti, il iubesti oricum.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sunt ok.Adica nu ma deranjeaza, daca cineva are parul lung sau scurt, importanta e persoana lui.
Am vazut odata pe strada, un baiat cu parul lung si drept, perfect ingrijit.Pentru un moment am crezut ca e fata.Ah, eram invidioasa.

| SimonaCristina a răspuns:

Depinde, daca sunt Emo, aia e frizura lor, dar daca nu snut, nu imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer...nu imi plac.
Sunt de parere ca un baiat/barbat ingrijit trebuie sa poarte parul tuns scurt, asa e omeneste.
Te pup!

| dodicuta a răspuns:

Ma enerveaza.

| FaraSareDoi a răspuns:

Sunt frumoşi cei cu părul îngrijit. Mie una îmi plac atât cei cu parul lung, cât şi cei cu părul scurt ( depinde de caz. Unii arată urât cu el scurt).

| Lily8 a răspuns:

Cei mai atragatori!
Nu stiu exact de ce.Dar sa fie curati, spalati.

| LupuMaria a răspuns:

Depinde si cum arata...mie nu-mi prea plac baietii cu par lung, dar imi plac baietii pletosi, adica cum am in poza de profil. Funda? big grin

| Methaallaid a răspuns:

Hey, de obicei sunt drăguți. :3

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Nu cred ca e o problema big grin

| camelia1234 a răspuns:

Fete big grin...

| EroinaSalbatica a răspuns:

Daca iti place de un baiat cu parul lung nu asculta parerile altora! Daca are parul lung nu inseamna ca e altfel ci doar ca asa ii place lui happy