| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu parul lung? va plac?

26 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu, dar gusturile nu se discuta!

Abh
| Abh a răspuns:

Cand aveam 16 ani eram innebunita dupa baietii cu par lung, acum la maturitate, mi se par caraghiosi si infantili.

nony
| nony a răspuns:

Trebuie sa-mi placa toti, sau?

daniela
| daniela a răspuns:

Daca le sta bine de ce nu?

| anna01 a răspuns:

In general, imi plac baietii cu parul lung, des si frumos. Pot spune ca este chiar un criteriu superficial de selectare.Nu tuturor baietilor le sta bine cu parul lung, dar tentativa se apreciaza:-d.

| Munchkin a răspuns:

Da, sunt drăguţi. happy Există, totuşi, tipi cărora le stă bine cu părul scurt şi nu le stă bine cu părul lung...totul depinde de trăsăturile feţei. Eu nu am nimic cu băieţii cu părul lung, chiar îi consider mai atrăgători... uneori, dau impresia de mister. tongue

| psihox a răspuns:

Si sa vezi femei cu par scurt? E normala situatia? Atunci sa le puna pe femei sa spele masini.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Cei Mai Sweet day dreaming Mai ales rockerii, sk8rii, scene day dreaming cei mai tari day dreaming :X

| l0rre a răspuns:

Nici chiar foarte lung parul.Desigur conteaza trasaturile fetei.

| zenbatista a răspuns:

Eu am parul lung, ideea este ca multe persoane mi-au spus ca imi sta mai bine cu parul lung decat scurt.

| MihAelA_1847 a răspuns:

Depinde, unora le sta bine, dar unora oribil.Nu imi place parul chiar f.mare.

| Ofiintă a răspuns:

Arata foarte naspa II urasc Baietzilor le sta mai bine cu par scurt

| theodoraafi a răspuns:

Pai daca le sta bine/este aranjat si ingrijit da big grin

| Butsilee a răspuns:

Categoric nu straight face daca sunt stil emo laughing cu breton bla bla da dar nu ca profu meu de civicarolling on the floor il vine sa-l scuipilaughing mai are si parul ala prins in coadarolling on the floor lins:-&

| deyanne a răspuns:

Nu, dar fiecare cu gusturile lui

| ~kostynela~ a răspuns:

Depinde...eu cred ca da

| DarkBlood32 a răspuns:

Parul lung? Doamne fereste. Imi plac baietii cu creasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as vrea un baiat cu plete langa mine...In general nu imi plac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da love struck. Dar si baietii cu parul scurt sunt draguti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da... big grin...
dar parul nu prea lung (pina la umeri...)
sha putin vreo 6 cm... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul lung...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac baietii cu parul lung :X asa este si iubitul meu dar nu prea lung rokerii nu-mi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un prieten acum 5 ani cu parul lung big grin eram foarte indragostita de el pe atunci si am continuat sa il iubesc pana acum 4 ani cand ne-am revazut si se tunsese laughing a trebuit sa se tunda ca sa nu-l mai iubesc laughing... copilarii dar a fost first love si acum mai intorc capul cand vad pe cineva cu "pletute" am impresia ca este el laughing

| Sny a răspuns:

Degeaba are parul mare daca e prost de bubuie, deci nu va lasati duse de val numai dupa par, conteaza si cu gandestewinking. intr-adevarat cam toate fetele din ziua de azi stau cu baieti cu parul mare

| anonimaemo14 a răspuns:

Baietii care isi lasa parul lung sunt superbi dupa parerea mea drooling