| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu un nas mare,vi se par mai urati decat cei cu nasul mic? As vrea sa stiu parerea vostra pentru ca multi baietii se pare ca nu se simt prea bine cu un nas mare si considera ca sunt urati.Dau funda, si va rog daca vreti sa faceti misto as vrea sa nu mai raspundeti la aceasta intrebare.

5 răspunsuri:
| Gnomul a răspuns:

Da intr-adevar, cei ce au nasul mic sunt mai frumosi si mai aratosi. happy

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nu sunt mai urati, dar sa stii ca sunt multi cu nasul mare care arata mai bine ca cei cu nasul mic pentru informare am nasul mic raspunusl :nu

| lavida a răspuns:

Dupa parerea mea acel baiat nu are de ce sa se simta prost deoarece nu este nimic rau sau urat in a avea nasul mare... oricum acest lucru tine doar de aspectul fizic, iar cel care conteaza cel mai mult este cel interior pentru ca poti sa fi oricat de frumos daca esti arogant, rau si mincinos nimeni nu te vrea langa el asa ca e mai bine sa fi bun vesel si sa ai un suflet cald pentru ca asa vei atrage multe persoane alaturi de tine...
frintea sus si nu fiti nemultumiti de felul in care aratati... oricum interiorul conteaza

| talibanu112 a răspuns:

Bai la baieti cu nasu amare e cam o problema ca daca primesc un pumn nu prea tare in nas lise sparg nasu foarte usor dar eu am prieteni cu nasu mare care arata foarte bine spui ca i scosi din revista. depinde daca ai nasu mare trebuie sa ai o tunsoare stil emo nu sa te tunzi 1 sau 2 laughing) ca atuncea iti pui nasu in evidenta deci nu-i o rusine daca ai nasu marewinking

| dnny170 a răspuns:

La baieti nu mi se pare un defect sa ai "nasul mare"(in ghilimele pentru ca nu il ai mare e doar potrivit fetei tale, adica incearca cu un photoeditor la o poza sa iti faci nasul mai mic si vei vedea ca e mult mai rau) Dar daca tot te deranjaza te poti apuca serios de sala, nu iti va micsora nasul dar iti va scoate fizicul in evidenta si este si sanatos...un exemplu:uitate la o poza cu Vin Diesel!