| Smiiiiiiiiiile a întrebat:

Heiis:]`.

Ce parere aveti despre fetele / baietii care se considera urati/urate:]]``?!?!

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Nu alegem noi cum sa aratam si suntem cum ne nastem, de la natura.In schimb putem alege ce fel de oameni suntem si intotdeauna poti sa te schimbi daca iti doresti cu adevarat, poti devenii mai bun la ce iti doresti tu.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai.eu fac parte din aceasta catgorie puppy dog eyes

de multe ori unele persoane vor sa li se adreseze complimente. si astfel thinking spun despre ei anumite lucruri. pentru. ca cine ar avea curajul sa ii aprobe? fie ca este adevarat sau nuhee hee

pai cam asta este unul dintre motive :-)

| haiZI a răspuns:

Ca sunt complexati, le lipseste increderea in ei si stima de sine.pa

| TeddyAn a răspuns:

Sunt realisti / realiste sau modesti / modeste

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Eu una nu-mi pot da cu parerea fiindca fac parte din aceasta categorie. laughing