| dada a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din zodia rac?
Se inteleg bine cu fetele taur?

10 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Pai la mine e chiar invers...eu sunta fata(rac).si el e baiat (taur).ne potrivim chiar foarte binethinking si cred ca asa e si invers.thinking
Oricum incearca nu ai nimic de pierdutwinking

by daiiwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De asa ceva nu s-a auzit pana acum. Este imposibil. Dar incearca, nu e nimic de pierdut big grin Mai important e daca va placeti.

| Ruxyana a răspuns:

Deci iti zic din experienta unei prietene de-ale mele care este in zodia taur.winking
baietii sunt inebuniti dupa fetele din zodia taurwinking
baiatul rac se indragosteste repede de femela taurwinking. dar daca tauroaica nu este indragostita...racul va suferiwinking:*

| mada. a răspuns:

Hey, uite ce scrie la compatibilitatea dintre taur si rac:
Taur si Rac, Pamânt si Apa învaluitoare? Da, ti-ai gasit partenerul dorit. Amândoi vreti aceleasi lucruri : familie, un camin, stabilitate, siguranta... Amândoi sunteti foarte senzuali, iar puterile aproape telepatice ale Racului îti vor ghici dorintele înainte ca ele sa fie rostite. Racul va avea grija de tine, îti va oferi un camin armonios... cum ar putea sa NU mearga bine o relatie ca asta?

Banii înseamna foarte mult pentru amândoi, asa ca poti sa-ti permiti sa cheltuiesti si poti sa contezi pe faptul ca Racul va fi la fel de constient ca trebuie sa munceasca pentru casa, pe cât esti tu. Este cam zgârcit, chiar mai zgârcit decât tine, asa ca dintre voi doi tu vei fi cel care sa cheltuiasca mai mult.

În ce priveste economiile, Racul îsi cumpara cea mai performanta aparatura si o îmbunatateste mereu, sau cea mai luxoasa haina, pe care o poarta 15 ani la rând. Taurul investeste si abia apoi cheltuieste ce-a mai ramas. Amândoi stiti sa perseverati, sa economisiti si sa aveti rabdare. Pe deasupra, daca Racul îsi doreste ceva mult-mult de tot, prefera sa astepte vreo reducere sau sa caute un magazin în care sa cumpere mai ieftin, ceea ce merge perfect cu stilul tau de viata. Taurilor le mai place din când în când sa se dezlantuie cumparând cele mai elegante/sofisticate chestii, din magazine de marca. În fond, frumosul este atât de important pentru un Taur!

| dayannutzza a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund dar si k mine i la fel eu is taur si el rac dar pana al urma sa nu crezi in zodii nu sunt chiar cele mai bine raspunsuri posibile de gasit in ele eu ma inteleg destul de bine si ...nu cred ca i asa mare problema intre clesti si coarne happywinking bye

| RadXx a răspuns:

Uite cum ar sta treaba, imi plac foarte mult zodiile si iti spun asa din propria experienta desii am doar 14 ani, si sunt rac(baiat) si ar sta cam asa:exista o posibilitate de un procentaj destul de redus in cazul 1) daca baiatul rac ar fi un baiat bun calm si linistit, sar intelege dar relatia ar fi una cam scurta nu foarte dar destul de scurta
cazul2) fetele din taur sunt atrasi de baietii rai(smecheri) atunci ar fi un procentaj de vreo 80-90%^_^ cel mai bine ar fi ca fata din taur sa aiba ascendent in balanta asa sansele din cazul 1 ar creste cu 50% iar sansele din cazul 1 sunt in total de 75-80% si sa stii baietii din rac sunt extrem de atrasi de fetele din taur si le plac aproape cel mai mult sper ca te-am ajutat (^__^) nu am luat de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu au cum. ei au clesti. ele au coarne.care le pun barbatilor lor. sa para mai aspectuosi.deci nu se poooaaate.

| justyoyo a răspuns:

75%
TAUR - RAC
Relatie si cãsnicie fericitã. Între ei existã o mare simpatie si întelegere. Ambii sunt atasati de casã, au nevoie de sigurantã, sunt prudenti, au multã cãldurã sufleteascã si sunt sentimentali.

| pinklife a răspuns:

Eu sunt fata si sunt zodia taur...
am avut un prieten care era zodia rac... m-am inteles foarte bine cu el... deci fara probleme se inteleg... proprie experientzawinking

| miha92_9353 a răspuns:

Barbatul Rac este politicos si galant, un fel de cavaler de moda veche. Tine foarte mult la siguranta, la familie si la valorile traditionale. Foarte pasional, este în acelasi timp destul de atent încotro îsi îndreapta pasiunea, pe care nu si-o manifesta de la început, fiindca, înainte de toate, trebuie sa aiba încredere în aleasa sa.