| LeEu a întrebat:

Ce parere aveti despre bautura energizanta BORN? Este buna? Cum va simtiti dupa? Funda pentru cel mai bun raspuns! Mersii!happy

1 răspuns:
| AlinQa a răspuns:

Eu am observat clar ca Burn e mai tare decat celelalte. Burn parca contine si vodka daca nu ma insel, deci nu cred ca este recomandat conducatorilor auto.
Ce-i drept nu sunt mare amatoare de energizante pentru ca le consider periculoase. Am baut odata doua Burn-uri unul dupa altul si mi s-a facut rau. RedBull merge combinat cu alte bauturi alcoolice(gen whisky sau vodka), cu Burn nu m-as juca(mi se pare f puternic).