| andra4u a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorii primei semifinale de la Romanii au talent? Sunteti de acord cu clasamentul sau credeti ca altii ar fi trebuit sa fie castigatorii?

Răspuns Câştigător
| KiTTy_8200 a răspuns:

Locurile 1 si 2 mi se par ok.
Cei de pe locul 3 nu cred ca meritau. happy

6 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.eu zic ca este bine. xtreme brothers meritau pentru ca sunt chiar buni, iar fata aia si tatal ei de asemenea.insa locul trei...eu as fi ales aven amentza romale. ceaw

| baaang a răspuns:

As fi vrut sa castige cei de la o. z. n.

| anonim_4396 a răspuns (pentru baaang):

Şi euu sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-adevar ozn aveau un talent deosebit...se prosteau pe niste melodii probabil alese in 30 min. Altii au muncit ani intregi sa isi dezvolte talentele.

| itsjustmeRM a răspuns:

Cred car fi meritat si cei de la ozn sa castige

| itsjustmeRM a răspuns:

Ozn eu tin cu ei ca sunt amuzanti dar cel mai mult cu fam fieraru