| Anda_5509 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care raspund la intrebari numai pentru fundita, si mai au si nesimtirea sa scrie "da-mi funda!". de exemplu "casmaua", la toate raspunsurile pe care le-a dat a zis"da-mi si mie te rog fundita ca sa fie prima"desii are 5 fundite.straight face

Răspuns Câştigător
| marymaryanne a răspuns:

Stii ce parere am? ca aceste persoane sunt false. ele nu vor sa ajute lumea cu adevarat. fac asta doar pentru funditastraight facesi nu mi se pare frumos din partea lorstraight faceoricum in ziua de azi lumea e plina de oameni perversi si.ma doare astasaditi zic din proprie experienta caci si in jurul meu roiesc multi perversi

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Promit ca o sa fac o melodie in colaborare cu Fernando de la Caransebes-Fundili mea, valorili melebatting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Mi se par foarte amuzanţi rolling on the floor.

| Firefly a răspuns:

Ma amuza persoanele acestea, obsesia lor de a avea mai multe fundite! laughing
La munca, nu la intins mana!

| luiza a răspuns:

Anda draga, oameni trebuesc luati asa cum sunt... Ei pot sa bantuie pe aici pe post de cersetori de fundite, dar cei care pun intrebari sunt in masura sa decida in mod inteligent cui si daca dau fundita intrebarii lor.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mi se par amuzanţi.
Numărul de fundiţe este, de la un punct încolo, irelevant dar lasă oamenii să încerce, ce-ai cu ei?happy Sau ţi-e frică să nu fii ajunsă din urmă la fundiţe? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesti oameni au venit pe site pentru faima si ca sa se mandreasca cu titlul de expert TPU sau userul anului, nu ca sa ajute. Se milogesc degeaba! Intr-adevar sunt amuzanti.