| lilwayneee a întrebat:

Ce parere aveti despre cercei la baieti?happy

Răspuns Câştigător
| larissssssssa a răspuns:

Depinde de felul baiatului de a fi. dar in general daca sunt de bun gust si i'se potrivesc stilului acestuia nu e nici'o problema. nu e in nici'un caz gey sau pampalau sau razvratit sau orice altceva ar spune gura lumii, in secolul in care traim totul ne este permis. daca vrem sa fim intr'un anumit fel, oricat de ciudat ar parea, putem fi! nu trebuie sa tinem cont de ce zic ceilalti, de critici si pareri rautacioase...dar asta nu inseamna s'o luam complet raznahappy
sper ca te'am ajutat cat de catblushing

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Gay rău. Doar *băieţaşii de cartier* poartă aşa ceva, chipurile, să pară duri laughing.

| Andrei233 a răspuns:

Gay.

| LalLyBoOmD a răspuns:

Pentru fete : super sexy, pentru baieti : pampalau, pentru parinti : Ooo, doamne, baietelul meu creste!, pentru profesori : Mdeah., cam asta ar fi! Deci succes big grin Funda plz?

| Aℓex a răspuns:

- Este o prostie.winking In mod normal fetele ar trebui sa poarte cercei, nu baietii. Funda?

| DNSK a răspuns:

Am 3 intr-o parte 3 in cealalta! si mai aveam unu in buza da l-am scos! cu o sapca pe cap si niste cercei mari (bling bling-uri) ii okbig grin bafta

| MatildaPetrini a răspuns:

Mmm... E ceva super! Un cercel simplu si bine asortat cu ceea ce poarta.

| Yamx a răspuns:

Cercei de poponarilaughing

| Lunia a răspuns:

Sunt fata si sincer cred ca e cool sa ai cercel in ureche. depinde ce fel de cercel