| Alex a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti si barbati care poarta cercei?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu sunt tocmai pe gustul meu, din păcate.

| kiki a răspuns:

Barbatul este nascut sa fie barbat. femeia femeie.nu imi plac confuziile si consider ca un barbat feminizat cu astfel de accesorii nu mai este barbat.nu imi place, este de prost gust si poate fi frumosul frumosilor ca mie personal nu imi trebuie.din punct de vedere psihologic aceste accesorii imprumutate de la un sex la altul ca si tauajele de altfel sunt cauza unor complexe de diferite tipuri.cine stie spihologie si vede mai mult decat calul ma intelege.cine nu probabil o sa imi sara in cap si o sa primesc multe voturi stupid.dar suntem o tara libera si fiecare avem liber arbitru la exprimare. pupici!

| Candice a răspuns:

Nu le sta foarte rau big grin

assiris
| assiris a răspuns:

Personal mi se par caraghioși, probabil la fel cum mi s-ar părea o fată cu chelie și mustață. Când văd barbați cu cercei am senzația că în fața mea este un gay. Nu-mi plac deloc. Mai ales că unora si urâți pe deasupra le stă teribil de aiurea... Bleah!

| lila_1550 a răspuns:

Eu una sunt de acord. daca nu este ceva in stil extravagant, dc sunt finuti... de ce nu?