| cora95 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=t_OBpRsfWk0? care se numeste LaLa BAND --- ANTI DROG

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

De rahat din absolut toate punctele de vedere.

| CautNume a răspuns:

Bine macar ca ai zis cum se numeste ca sa nu dau pe link.
Groaznic.

| RockMe a răspuns:

Cea mai handicapata trupa...Numai cand ii aud mi se face rau.Cand il aud pe fratemiu ca asculta melodii cu trupa asta ii inchid boxele!

Răspuns utilizator avertizat
| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Thanks.
Bine imi merge, repet in fiecare zi si am decis ca din vara sa incep sa cant prin cluburi unde se asculta rock, poate sa particip si pe la niste concursuri...

Răspuns utilizator avertizat
| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Daca stau degeaba si nu repet zi de zi nu voi mai ajunge unde doresc...

Răspuns utilizator avertizat
| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Poate ca daca voi canta prin cluburi unde se asculta rock sau daca particip la concursuri poate o sa imi gasesc si restul de membri pentru a forma o trupa...

Răspuns utilizator avertizat
| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Ok, asa o sa fac!

| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Salut, sunt trupe rock cu solisti care au voce subtire ( joasa ), ca tocmai am descoperit laughing ca pot lasa si vocea foarte jos si am o voce subtire, dar subtire rau.Pot canta rock si cu vocea asa?
Ca vreau sa stiu daca ma ajuta pe viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| RockMe a răspuns (pentru RockinLife):

Hai sa iti explic:-pot sa cant si cu voce subtire, si ceva asemanator ca Axl Rose sau cei de la AC/DC, si cu voce groasa, si pot tipa foarte mult, si mai pot canta in niste feluri da nu stiu cum se numesclaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| alxp a răspuns:

Ce **** aveti cu lala band astia? exista doar in pariu cu viata. nici macar nu sunt o trupa reala. si o trupa mica din garaj canta mai bine ca ei si au si cantece originale. sunt de rahat.

| alexandra_4554 a răspuns:

Nu imi place

| cora95 explică:

sunt foarte de acord cu voi! app nu am spus ca imi place sau ca nuimi place