| catalina_2916 a întrebat:

Ce parere aveti despre concursul miss plaja? credeti ca este unul serios?

9 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai incearca, vezi tu pe urma...

| catalina_2916 explică:

Eu am intrebat serios, dar vad k numai l misto vorbiti...dk tot nu lasati un raspuns inteligent, atunci nu va mai obositi sa scrieti.

| Moneyandfame a răspuns:

Da, este un concurs incredibil.Iti scoate in evidenta toate atuurile si iti deschide calea spre succes.Ai realizat ca sunt ironic, da?

| elisa_2627 a răspuns:

Eu cred ca este serios atata timp cat nu se incalca valorile morale.Frumosul trebuie scos in evidenta, dar nu este suficient, trebuie sa ai si ceva cunostinte generale.

| Adina_4603 a răspuns:

Pff. serios. mai degraba amuzant te distrezi. nu conteaza daca pierzi tongue
si oricum fiecare"miss" e frumoasa in felu ei tongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liaaa unde esti?laughing))
asta e de noilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal, cine stie ce mosneag te zareste pe acolo...happy

| 888 a răspuns:

Sincer..eu nu cred ca este ceva foarte serios.

| dedemiss a răspuns:

Eu am participat la editia I, am iesit miss si nu am avut nicio problema.cunosc fete care au participat 2 ani la rand. daca li se propunea ceva nu cred ca mai participau.gandeste-te si tu si daca participi poate ai noroc si ne vedem in semifinala.multa bafta