| myhaela a întrebat:

Ce parere aveti despre diferenta de ani dintre 2 persoane(fata- baiat)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Depinde ce diferenta e dar`... daca stau sa ma gandesc baietii sunt cu vreo 3-4 ani mai "inapoiati" decat fetele.adica un baiat de 14 ani gandeste ca unul de 10-11 straight face
Asta e.laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

De exemplu intre parintii mei este vorba de 8 ani diferenta si vreau sa spun ca se inteleg foarte binehappyAm intalnit cazuri in care baiatul era chiar si cu 11 ani mai mare. Iubirea nu tine cont de varsta, de inaltime sau de altele.winking

| Antrax a răspuns:

Nu cred ca, conteaza asa de mult atata timp cat se iubesc

daniela
| daniela a răspuns:

Varsta nu are importanta pentru ca atunci cand te intelegi ce mai are importanta varsta

mlm
| mlm a răspuns:

Nu varsta este importanta intr-o relatie, caracterul, sufletul si tu ca persoana care ai vrei binele celeilalte.

| JustMeFlory a răspuns:

E ok.Nu e nimic in neregula.Intre mine si prietenul meu este diferenta de 3 ani(eu 17, el 20)Diferenta este mica in comparatie cu altii care au diferenta intre ei si 8-9 anihappy

| pepe a răspuns:

Atata timp cat cei doi se inteleg foarte bine nu cred ca are vreo importanta diferenta de varsta.

| Yly a răspuns:

Lucruri noi de invatat, de aflat. daca exista o toleranta resprectata intre cei 2.

| Irina a răspuns:

In cazul meu diferenta e de 4 ani (21-25) si totul e in regula. parerea mea e ca nu ai dc sa iti faci griji.

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai cred ca e bine
intre mine si pretenu meu ii o diferenta de 2 ani
el fiind mai mic ca mine
deci important e intelegerea...varsta nu conteaza

| raskolnikov a răspuns:

Pedofilie pa fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte buna.Este o diferenta mica de varsta, exista cupluri in care diferenta e de 10 ani(fata-baiat) si se inteleg binehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca baiatul e q 2 ani mai mare eok... daca fata e q 2 ani mai mare...sad nu stiu ce sa zic...depinde si de personalitatea fiecaruia dintre voi