| irina20 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata(baiat)care face avansuri altor persoane de sex opus cu toate ca are deja un cuplu?

Răspuns Câştigător
| pisicutsa a răspuns:

Saliu Irina! Aceasta persoana doreste un pic de peripetie, atit. Dar ca de obicei nu e nimic serios, e pe timp foarte scurt! Succes

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate sa flirteze usor, dar sa nu duca nimic mai departe!

Toata lumea flirteaza, chiar si prin modul de a se imbraca, deci nu e ceva neobisnuit!

| Bacemi a răspuns:

Normal ca nu am o paree buna. Mi se pare josnic.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Usuratici!

| Vizitiul a răspuns:

O parere execrabila!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Am o parere proasta. Daca si-ar iubi cu adevarata si respecta partenerul/partenera, nu ar face avansuri altor persoane.

| paramore a răspuns:

Mie mi se pare o kestie de prost, mai ales glumele alea cu dublu sens, nu suport persoanele care fac asa

| Alina. a răspuns:

Din moment ce esti "angajat/a" intr-o relatie ar trebui sa ti cont de partenerul/a tau de sentimentele lui/ei etc. Aceste persoane sunt cam asentimentale si nu merita atenitie.

| tantricday a răspuns:

Daca acele "avansuri" sunt expresia unei adevarate iubiri si daca cuplu in are se afla este matur si bazat pe incredere atunci fii libera si exprima tot ec simti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca o parere proasta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata- e usuratica
baiat- p. u el e un cuplu de ocazie

urasc asa oameni