| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca vine primavara? happy

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Primavara...cald, soare, flori, pfff... ce parere sa am? abia asteptam sa vina :X

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor fi drumurile uscate numai bune pentru a sofa in conditii mai optime, ma asteapta 4 examene practice cu camionul si autobuzul (oras + atestat CPI si TP) iar de teorie nu mai zic ca asta o stim toti.

| Bojthe a răspuns:

Sunt bucuroasa intr-un fel ca va fi mai cald dar un pic trista ca nu prea voi avea timp sa ies afara sa ma bucur de soare deoarece la vara am examenelecrying

| niku93 a răspuns:

Fetele renunta la hainele groase...