| oSalamadra a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Dragnea are tiktok unde gateste pe manele? Parca e o gluma proasta, parca nu imi vine sa cred ca e real

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Omul și a început campania electorală. Sunt multe alegeri la anul

| Hammurabi a răspuns:

Care e gluma proastă?
Dragnea, tiktok-ul sau manelele? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut să se reprofileze, să recâștige simpatia oamenilor.
Probabil s-a apucat de gătit la sfatul vreunui prieten.

| 4evergentleman a răspuns:

E prieten cu interlopi, maneliști, cocalari.

| 199onur7 a răspuns:

îl vezi cum își deschide un restaurant in curând laughing)) la dragnea al vostru mâncați si va bucurați rolling on the floor))))) Doamne rolling on the floor))))

| 199onur7 a răspuns:

La doar 10 euro aveți tiramisu cu extra blat din ajutoarele copiilor si pensiile a oamenilor nevoiași cu toate acestea va informăm ca avem si tombolă cu superi premii care toate bine înțeles sunt susținute din ajutoarele și alucațile copiilor nevoiași sa va ia dracu de nenorociți mai aveți si tiktok.

| Alin5644466 a răspuns:

Ce va intereseaza ce fac altitii? Sa va intereseze de ce faceți voi acasa