| Aimèeeee a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care stau cu un baiat numai pentru bani?

13 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Profitoare, parerea mea :-s.

| AnaBejenaru a răspuns:

Materialiste,profitoare,care nu au un scop precis in viata, decat acela de a sta pe banii unui baiat.

| greyhound a răspuns:

Asa-i fetelor ca le urati mai mult decat barbatii. Banii vin si se duc si cine are bani (pe care ii mananca o astfel de tipa) mai poate sa faca dar faptul ca va fac de ras sexul e nasol.
Asa a ajuns sa se vorbeasca de femei ca sunt bagaboante si ca vor numai bani cand mai sunt si fete cuminti in lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt persoane nefericite, cel care plateste are cuvantul nu-i asa? deci eu chiar compatimesc acele fete care rabda un dobitoc doar de dragul banilor si nu pot avea nici o replica in acea relatie pentru ca trebuie sa fie supuse pentru a avea banii lui si sai cante in struna, stii cum e vorba mai bine sarac si curat, si asa trece tineretea lor si ajung la maturitate bogate dar nefericite si neimplinite pentru ca scopul lor a fost de a manca banii barbatilor si a se lasa folosite de ei, nu de a se face iubite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing laughing laughing

| Aimèeeee explică (pentru anonim_4396):

Nu rade!
hai, spune-mi parerea ta. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aimèeeee):

Ok draga mea! am sa-ti zic! pai fetele castiga si ele ceva:
1.de exemplu: plimbari, cadourii, etc. laughing
2.baietii nu le pasa: nu vor nimic decat sex laughing
3.baietii au alta mentalitate, fiecare cu ce are in capatana laughing
4. esti indragostita de un baiat?
5.nu am ce sa mai zic! laughing
6.baietii sunt niste porcii care nu gandesc laughing
7.nu totii baietii sunt la fel!
8.DEPIINDE DE NOROCU TAU!
9.in general cam toti baitii sunt cu gandu la prostii laughing
10.sa nu uitam si de fete si ele le cam plac prostiile laughing

ADICA VRUIAM SA ZIC CA NIMENI NU ARE DE PIERDUT NICI FETELE NICI BAIETII laughing laughing intelegi?

FETELE SUNT MAI CUM SA ZIC...
FETELE SE INDRAGOSTESC REPEDE
IAR BAIETII NU PREA...
DEPINDE DE CE BAIAT DAI! laughing laughing laughing

MAI BINE TACEAM NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU?

| Aimèeeee explică (pentru anonim_4396):

Orice raspuns e bine primit! happy
Ca sa te lamuresc am pus intrebarea pentru ca nu suport fetele, persoanele in general materialiste. happy

| Public22 a răspuns:

Eu le apreciez, fete destepte. Si eu as sta cu o fata cu bani care sa ma intretina la facultate de exemplu.

| Bοgdαη a răspuns:

Eu cred ca aceste fete sunt niste persoane care nu se respecta, nu au caracter, nu au minte si se multumesc cu putin. Banii vin si pleaca repede insa caracterul ramane. Acestea sunt fete care nu cunosc ce e fericirea adevarata, ele se limiteaza la o fericire trecatoare pe cand ar putea ajuta pe cineva iar acea persoana ii va intoarce favorul candva cand se va afla la greu ( aceast lucru numesc eu fericire adevarata).
Vorba aia : "fetele nu vor ce e in pantaloni, vor ce e in buzunare"...
Sunt fete fara viitor, usuratice, superficiale si care traiesc din urma ta ca niste lipitori.
Ti-as mai spune mai multe lucruri dar n-am sa te plictisesc.
Pa-paaa!

| NoName2 a răspuns:

Ce poti sa le faci, nu au auzit de cuvantul " fericire ", stau doar pentru bani.

| GodFath3r a răspuns:

Panarame/zdrente...