| Laura1987 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care stau cu un anumit baiat doar pentru bani? Si aici n-as vrea raspunsuri cu jigniri, ci parerea voastra din celalalt punct de vedere. Dau funda raspunsului care m-a convins! :-)

4 răspunsuri:
| IoanPetru a răspuns:

Fete care nu stiu ce e dragostea adevarate si se culca cu tine doat ca sa le duci la mol. Fete fara viitor, usuratice, superficiale, care traiesc de pe urma ta ca niste lipitori. Vorba aia '' fetele nu vor ce e in pantaloni, vor ce e in buzunare.,, Desigur ca aproape nic i o femeie nu s-ar uita la un barbat fara nimic in buzunar pentru ca in caz ca iti vei antemeia o familie si barbatul trebuie sa aiba bani sa si-o intretina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fete care nu se respecta si care se multumesc cu putin. Banii vin si pleaca, insa caracterul ramane. O fata care sta cu un baiat doar pentru banii, e clar ca nu se iubeste nici pe ea si nici pe el. Sunt fete superficiale care sunt interesate de suprafata si atat. Sunt fete care nu cunosc ce e fericirea adevarata provenita din dragostea adevarata.

| Indestructible a răspuns:

Nu cred că am vreo părere despre fetele de genu. thinking Tot ce vor ele sunt banii, și sunt gata să facă orice pentru a ajunge la ei. Le doresc mult succes. Ce-mi pasă mie?

| AdonnAdonnis a răspuns:

Eu le cred PROFITOARE de bani omului aceste c***e sunt ca-m proaste ci sta pentru ca vrea nu stiu chiesti ceas de 2 mii de euro geaca de blana de 9 mii de euro aceste fete sunt cam Profitoare si ele vreau sa fie in centru atentiei ceva de genu oo iubi meu mi-a cumparat nu stiu ce geanta de la Milano si mai sunt si Fitoase