| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fitze? Eu sincer ii urasc pe cei ce au fitzeeee! Voi?

3 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mie imi plac! Sunt distractivi unii dintre ei. Numai ca nu am timp de ei asa de mult.

| yanny`s a răspuns:

Fitele sunt necesare..doar ca trebuiesc folosite doar in anumite momente si intr-o anumita masura.

| cutza a răspuns:

SUnt foarte amuzanti mai ales sai urmaresti ...mori de ris...
Cel mai tare nu suport sa vad pe cineva care isi arata fitele atunci e ceva serios iar ei se baga cu Fitzele lor!