| a1uritu a întrebat:

Ce parere aveti despre franciza Harry Potter... dar mai ales despre ultimul film k vreau sa ma duc la Bucuresti sa il vad la cinema... Merita?

Răspuns Câştigător
| Antrax a răspuns:

Eu am vazut deja filmul Harry Potter si printzul semipur e ceva de capu lui numa pacat ca batranu ala cu barba lunga si alba moare la sfarsitsad

9 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Am vazut filmele 1, 2, 3 si 4, pe 5 si ultimul 6 care a aparut nu le-am vazut, dar, de cand sunt mica pana acum am citit toate cartilewinking Imi place la nebunie Harry Potter.Toata copilaria mea se regaseste in ea love struck Cand ascult cate ceva de pe coloana sonora a filmelor imi da fiori.

| JackieSue a răspuns:

Nu sunt fana Harry Potter, dar imi place. E dragut si zic ca merita.

by Lo

| Nastia a răspuns:

Poi, si mie imi plac filmele cu harry potter si daca ultimul film e talismanele mortii atunci merita, ...chiar merita toate, ...vizionare placuta,...

| Andreeagen a răspuns:

Depinde unde stai eu una l'as lua de pe nethappy eu stau departe si nu m'as duce pana in buc mai ales pentru un film dka n-am drum pe acolohappy

| IqStorm a răspuns:

Dacă ai văzut celelelate filme din serie cred că nu îţi mai trebuie răspuns. O să primeşti ţi răspunsuri pozitive cât şi negative însă ţine de gusturi. În opinia mea, Harry Potter este un film care merită şi din trailer-uri pare un film reuţit.

| a1uritu explică:

Poi stau la 140-150 km distanta de bucuresti... o sa ma duc oricum cu un prieten... mersi pentru raspunsuri... big grin

| a1uritu explică:

Deci am fost la Harry Potter... l-am vazut la Plaza... mi-a placut destul de mult... big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Du-te, și eu sunt o fană Harry Potter.
Vizionare plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca merita ...am citit toate cartile si am vazut toate filmele aparute ( harry potter )...