| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti despre Halloween? Vi se pare sinistra sarbatoarea asta? laughing

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Nu chiar...
de fapt mi se pare o sarbatoare amuzanta big grin...imi place
sa stau cu cele mai bune prietene (sleep over:X)
sau
partyyyy:X:X:X
sau
ar fi misto sa mergem la usile oamenilor costumati si sa spunem "ne dati sau nu ne dati?"...adica e amuzant

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi se pare absurda.Nu ne apartine de ce o sarbatorim? Refuz sa cred ca de prosti

| Nicoleta a răspuns:

Pentru mine e doar o sarbatoare americana.

| User a răspuns:

... americana, mai degraba.

| narcisa a răspuns:

Mie nu mi se pare sinistra mai ales ca in ultimii ani costumele infricosatoare s-au imputinat.

| Anileda a răspuns:

In Romania nu are niciun haz.
Daca mergi deghizat pe strada aici te iau la picioarelaughing
Deci nu, nu mi se pare ceva iesit din comun.

| Kanpeki explică:

Ne dati sau nu ne dati, placinte cu carnati? rolling on the floor