| Different69 a întrebat:

Ce parere aveti despre importanta protejarii mediului inconjurator, amenintat de multiple forme de poluare? Fundita pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| ShyBirds a răspuns:

Buna! Ma bucur enorm ca mai exista oameni care tin la mediu.Protejarea mediului e foarte importanta si pentru sanatatea noastra.In aceasta lume multi dintre cei care sunt de la protectia mediului nu le pasa nici macar un pic.Mai mult le pasa daca porti bumbac natural, ceea ce (imi cer scuze daca nu esti de aceeasi parere) e ultim lucru la care m-as gandi! Mai intai se scapa de gunoie (ma refer si la "oameni" si la gunoiele de pe strada, natura), mai multe centre de reciclare, multu mai multe autovehicule ecologice si abia abia abia apoi bumbacul natural...Ca raspuns final:Natura e extraordina si trebuie tratata mult dar mult mai bine!