| Shine a întrebat:

Ce parere aveti despre ingeri?laughing Credeti ca exista? Daca da, ce puteti spune despre cei "cazuti din Rai"?
Funda:X

Răspuns Câştigător
| SuperrBeibiii a răspuns:

Sincer, cred in ingeri pentru. ca am acele persoane care tin la mine, ma apreciaza pentru. ceea ce sunt, ma respecta, ma iubesc si in primul rand ma protejeaza.hee hee Pt. mine acestia sunt " Ingeri cazuti din Rai ".

In ceea ce priveste ingerii de sus, cred in ei deoarece am acolo sus o persoana care mi-a fost foarte draga, si care din pacate nu mai este, dar stiu ca de acolo de sus ma vegheaza si ma ocroteste :-x

Deci da, cred in ingeri kiss Funda?

7 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu una nu cred in ingeri dar cred in Dumnezeu
fudita?

| NobodyHeree a răspuns:

Nimeni nu stie daca ingerii exista de fapt. Cel care stie este numai si numai Dumnezeu. Dar toti parintii le spun la copii ca ''au fiecare cate un anger pazitor pe umar''. Aceia cica ar fi cei cazuti din Rai. E tot ce poti sa-ti spun. O zi buna!

| Shine explică:

AndreeaVasile - Nu. Ar trebui?laughing

| Shine explică:

Diana2 Ai spus ca "se spune ca.". Asta inseamna ca nu esti nici tu sigura daca exista sau nu? Pana la urma exista ingeri? Buni sau rai sau cum or fi. Credeti in ei?

| AndreeaVasile a răspuns:

Te-ai uitat la filmul" cazut din cer"?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cum esti ...nu?

| Diana2 a răspuns:

Teuta1999@ Daca crezi in Dumnezeu asta inseamna ca crezi si in ingeri! pentru ca se spune ca imparatia lui Dumnezeu este plina de ingeri!