| deliaaaaa a întrebat:

ce parere aveti despre ingeri cazuti?puppy dog eyes credeti ca exista? adica am citi multe carti cu ingeri cazuti si m-am informat si pe net dar nu stiu ce sa spun...imi puteti da va rog raspunsuri calumea( cu motivatie nu din alea de biza) mersi anticipatkiss a da si dau FUNDA!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu exista asa ceva. Mai ia o gura de aer si nu iti imagina povesti in realitate doar cand dai un test sau ai de facut un rezumat la scoala.