| AleXxXEA a întrebat:

Ce parere aveti despre Iphone`ul 4s? Am vazut la televizor ca va aparea si Iphone 5, si chiar as vrea sa mi`l i`aubig grin Credeti ca e ok? Si e mult mai complicat decat Ipone`ul 5?big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| Zeflemitoarea a răspuns:

Personal, eu n-aş da banii pe aşa ceva. Teoretic,vorbind. Că nu l-aş cumpăra cu banii mei. La cât de fragil arată(şi e,probabil), mi-ar fi frică şi să-l ţin în mână. Un telefon e pentru vorbit şi trimis mesaje,în primul rând. În al doilea rând,dacă vrei poze, poţi să iei un aparat de fotografiat, care e mai rezistent şi mult mai performant, cred, decât o aplicaţie dintr-un telefon. Pentru muzică, există mp4. Nu înţeleg. E doar o fiţă, ca posesorii să pară inteligenţi şi interesanţi. Şi mi se pare că-i foarte mare. Parcă ai scoate o...plasmă din buzunar.

5 răspunsuri:
| pap3rclip a răspuns:

Iphoneul 5 arata exact ca iphone 4 doar ca e utin mai subtire, dar mai lung. Nu e o mare diferenta. 4S va fi mai ieftin acum, si nu ar enicun sens sa iti iei 5 :) si a aparut iphoen 5 aseara
http://www.apple.com

| Zeflemitoarea a răspuns:

Chiar ai vrea un... asemenea flecuşteţ?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AleXxXEA explică (pentru Zeflemitoarea):

Da.love strucklaughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru AleXxXEA):

Personal, eu n-aş da banii pe aşa ceva. Teoretic,vorbind. Că nu l-aş cumpăra cu banii mei. La cât de fragil arată(şi e,probabil), mi-ar fi frică şi să-l ţin în mână. Un telefon e pentru vorbit şi trimis mesaje,în primul rând. În al doilea rând,dacă vrei poze, poţi să iei un aparat de fotografiat, care e mai rezistent şi mult mai performant, cred, decât o aplicaţie dintr-un telefon. Pentru muzică, există mp4. Nu înţeleg. E doar o fiţă, ca posesorii să pară inteligenţi şi interesanţi. Şi mi se pare că-i foarte mare. Parcă ai scoate o...plasmă din buzunar.

| mamasiita a răspuns:

Iphone-ul 5 are nu o are pe siri,ci doar un ecran mai mare
apropo, nu se scrie,, i-au ci'', in cazul tau se scrie,, iau''