| NobodyAmongTheRubble a întrebat:

Ce parere aveti voi despre Justin Bieber? Dar despre Selena Gomez? Cine gindeste la fel ca si mine va primi funditahappyhappy

Răspuns Câştigător
| ionutzshadow a răspuns:

Justin e un gay care se crede cel mai frumos
selena o cunosc numai din seriale asa ca n-am ce zice despre ea

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt tineri, frumosi si se potrivesc, ca pereche

| NobodyAmongTheRubble explică:

Eu am vrut sa spun sa comentati fiecare dintre ei in parte, ci nu cum le sade lor impreuna

| Gabyy32 a răspuns:

Justin Bieber-un gay
Selena gomez o fata sipmatica si amuzanta(Magicienii din Waverly place)

| TeddyHeart a răspuns:

Justin e fraier iar selena o profitaoare cam ca Kim cand a stat cu el pentru publicitate si bani happy