| FrumushicaIzabela a întrebat:

Credeti ca Selena Gomez si Justin Bieber se potrivesc? Adica Justin Bieber are `18 ani, iar Selena Gomez aproape 20 de ani(19 ani). Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

Sincer nu conteaza varsta daca ei chiar se iubesc, si am auzit ca sunt de ceva timp impreuna si nu mi se par genul de cuplu care se va desparti peste putin timp, eu ii vad destul de mult timp impreuna.

| FrumushicaIzabela explică (pentru Gentiana):

Multumesc! Si ai castigat!

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cred că mă doare în c*r dacă se potrivesc sau nu

| FrumushicaIzabela explică (pentru TeoPT):

E.Nici pe mine nu prea ma intereseaza, dar nu stiam ce intrebare sa pun

| TeoPT a răspuns (pentru FrumushicaIzabela):

Dacă nu știi ce întrebare să pui, nu o mai pune. Pe bune, umpli site-ul aiurea. Ce logică e asta?

| Mussete a răspuns:

Pai eu cred ca da... deoarece amandoi sunt muzicieni(selena mai e si actrita). Se plac unul pe celalalt si asta este tot ce conteazahappy

| Meagainsttheworld a răspuns:

Tu alta ocupatie n`ai?

| FrumushicaIzabela explică (pentru Meagainsttheworld):

Imi pare rau daca te-a suparat intrebare. o s-o sterg daca vrei.Nu aveam ce alta intrebare sa pun.

| FrumushicaIzabela explică:

Multumesc ca m-ati ajutat! Daca ar fi fost dupa mine, va-si alege pe amandoi castigatori.Si tu InocentDeDe ai avut un raspuns foarte bun. Dar data viitoare sigur o sa te aleg pe tine. Mi s-a parut ca al Gentianei a fost mai bun.Imi pare rau!