| Marcelline_Marcelline_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lady Gaga [din 2013, nu aia din trecut]. Sincer mi se pare ca s-a schimbat destu de mult. Muzica si designul e diferit fata de anii precedenti. Voi ce spuneti? O.0
P.S. De cand a lansat ARTPOP s-a schimbat TOTAL.

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Cred ca a ramas la fel, fiind mereu nonconformista.

| cupydo0n a răspuns:

Se numeste adaptare sau evolutie.
Nu poate sa faca aceleasi videoclipuri din trecut, nu mai poate sa faca muzica din trecut, imaginea ei s-a schimbat pentru ca trebuie sa fie in pas cu lumea.
Cred ca nici tu nu mai arati sau te porti ca atunci cand aveai 7 ani.

Bafta.

| Marcelline_Marcelline_1998 explică (pentru cupydo0n):

Stiu asta, dar ma refer ca se imbraca normal. poarta doar salopete si costume lungi, nu mai este exravanganta dinainte thinking