| LanguageMaster a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Acer?

Răspuns Apreciat de Editori
| Zorok a răspuns:

Marca Acer este o marca buna, insa din pacate din ce am reusit sa-mi bag degetele prin cateva produse de la ei am ajuns la concluzia ca au produse bune la preturi destul de ok.Iti recomad produsele din gama Predator chiar daca sunt mai scumpe, au o calitate mult superioara fata de restul produselor.Cat despre laptopurile de la ei eh...Personal m-as duce pe asa ceva:
http://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/
Daca vrei mai ieftin ai ceva de genul asta:
http://www.pcgarage.ro/......ome-black/
Insa Prefer ASUS si le recomad mult mai tare decat cele de la Acer.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt bune pana nu se strica.

| RAY a răspuns:

In ziua de azi rar calitate sa stii, cred ca cum ai norocul

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah, din seria intrebarilor de genul "Credeti ca fetele blonde cad la pat mai usor?" sau "As vrea sa imi cumpar un Mercedes. E o marca buna?" Depinde de la model la model, stiu cazuri de laptopuri Acer ieftine care au trecut prin chinuri inimaginabile si au supravietuit, dar si de virfuri de gama care mai mult au stat prin service decat la proprietari. In concluzie, nu am nici o parere.

| CPAElites a răspuns:

Cat dai, atat face!

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu am ACER, este foarte bun, mie imi merge foarte bine, daca vrei sa iti cumperi, cumpara-ti fiindca este o marca buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice marca de laptop, tableta, telefon este buna daca au memorie ram destula(peste 4giga), procesorul sa fie mare, spatiul de stocare mare.
Procesoarele Intel Pentium sunt cele mai bune dupa parerea mea. Cele Celeron...nu prea. Deci in alegerea unui laptop, nu marca conteaza ci...configuratia componentelor.

| PSP a răspuns:

Detin Acer aspire e5-571g-51ut. e bun in jocuri dar se incalzeste foarte tare
(aici e o problema a lui nu e foarte bine curatat ). acest tip de model e bun pentru multimedia. daca vrei altceva ai nevoie de un Asus sau Alienware.

| RAY a răspuns (pentru PSP):

Nici Asus sa stii ca nu e asa cool, am auzit ca un gamer tia vandut cuptorul cand tia cumparat Asus ROG ca facea mancarea direct pe el, eu lucrez in domeniu si toate modelele au probleme, cele mai amuzante sunt de la Lenovo cad suruburile singure

| Mriio a răspuns:

Cam cele mai bune zic eu, daca nu incearca sa faci pe net o comparatie intr-e un Acer si un alt model.