| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre legea care a intrat in vigoare despre eutanasierea cainilor maidanezi? Vi s-a intamplat sa va muste vreun caine pe strada?( nu vreau raspunsuri ceva de genu m-a muscat de... n-ai alta treaba etc)

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Da. Unii s.-au dat la mine. E aiurea, să vezi nişte câini pe stradă, şi să latre. Nu ţi-e frică că te muşcă? Mai bine să ii omoare şi gata.Noi sau ei?

1 răspuns:
| marian005 a răspuns:

Da, am fost muscat si cred ca viata oamenilor e mai importanta decat a cainilor, tu nu?