| pinkreason a întrebat:

Ce parere aveti despre libertatea elevului din romania?

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu cred ca libertatea are are vreo vina, ci felul in care ea e folosita.Nicaieri nu este legat elevul de banca, insa i se ofera modalitati organizate de petrecere a timpului liber. Din pacate, in Romania nici macar taberele nu mai sunt sigure:s-au vazut destule cazuri de accidente fiindca copiii au fost lasati nesupravegheati. Iar pentru defectele celor tineri, vinovati sunt adultii.

| misu a răspuns:

Prea multa.

| melyyy a răspuns:

Cred ca elevilor romani li se da prea multa libertate! sa fim seriosi la mine in liceu nu se mai face diferenta intre WC-ul fetelor si cel al baietilor, este normal acest lucru? normal ca NU!
totusi nu am nimic in potriva tinutei si a machijului, ca doar nu mai suntem in anii 70 chatterbox, dar acum sa nu facem abuz de acest lucru ( unii dintre noi mai fac si acest lucru)
parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In exces.