| Panduka a întrebat:

Ce părere aveți despre machiajul la 13 ani.Ma refer la un machiaj simplu (rimel pudra si tus)!

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa te dai cu pudra ca nu pricep? Pudra e sa-ti fixeze machiajul nu sa te dai aiurea. Oricum tus mi se pare cam mult la varsta ta, nici rimel n-ar fi ok zilnic ca nu e tocmai sanatos, particulele alea iti intra in ochi si e posibil in viitor sa te afecteze

| Panduka explică (pentru Adry05):

Ma dau cu pudra ca sami acoper niste cosuri mici ca cu fon de ten nu ma dau.Rimel nu folosesc.Asta a fost exemplu.

| Adry05 a răspuns (pentru Panduka):

Pai nu mai da, nu e buna pentru ten mai ales asa, data pe fața curată. E normal sa ai cosuri la varsta asta, multi copii si nu numa au.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e bun strica fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proastă.

| Panduka explică (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze dar sunt mai mica si nu e frumos sa ma numiti persoanele la stinga si la dreapta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Panduka):

Panduka, nu era o jignire. Tu ai întrebat „Ce părere aveți despre?" iar eu am răspuns „Proastă."
Era vorba despre părere, nu despre cel/cea care a pus întrebarea happy

| IoanaRoman09 a răspuns:

Eh...nu ii vad rostul atata timp cat ai un ten curat si chestii.
Chiar si asa, eu as mai astepta.

| Panduka explică (pentru IoanaRoman09):

Dar daca am cosuri si incerc sa le ascund merge?

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru Panduka):

Da.Daca stii cum sa intinzi fondul de ten cum trebuie iti acopera cosurile

| Panduka explică:

Am intrebat parerea voastra nu ca eu ma machiez.Ce nu intelegeti?