| ItsiBitsii a întrebat:

Ce parere aveti despre Martorii lui Iehova? straight face

5 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

Unchiul meu mi-a zis asa: sa n-am treaba cu bozgorii, sa n-am treaba cu pocaitii, sa am treaba cu martorii lui iehova! Sa moara dai dracul HUUU!

| XK a răspuns:

laughing chiar nu pot sa imi dau seama ce proces a pierdut Iehova daca are nevoie de atatia martori laughing sigur vor sa il lege pentru trafic de biblie laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ca sunt gay?

| ItsiBitsii explică:

Pai, nici eu nu am o parere buna despre ei! Eram curioasa de parerile altor persoane. Si eu am o colega cu religia sau secta asta. straight face e foarte ciudata

| gaby_4040 a răspuns:

nu cred ca e bine ceea ce cred ei adic religia lor le interzice sa faca copii ei cred ca 2000 de persoane vor vi mantuite cine citeste biblia nu stiu ce se va-ntampla cu ei ci cheti datea deci nu este bine ce cred ei. as vrea sa ne cunoastem id meu este gaby27_gaby27 vb acolo mai multe