| annaseremet a întrebat:

Ce parere aveti despre martorii lui iehova?

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Imi pare rau ca-ti pare rau ca ascovit crede asa. Mmmmmm

| ascovit a răspuns:

Hristos a inviat!
Ei bine, parerea mea este una proasta:-|, in primul rand, ei jignesc tot ce tine de Dumnezeu, iar marturiile lor ( ca de aici li se trage si numele) blasfemii curatestraight face

| annaseremet explică (pentru ascovit):

Imi pare rau ca crezi asa,,,,,,,,

| annaseremet explică (pentru ascovit):

Imi pare foarte rau ca crezi asa//////

| annaseremet explică (pentru ascovit):

Mmmmmm

| simona3272 a răspuns (pentru ascovit):

Asa-i... e o prostie cu martorii lui iehova...

| Reoyl37 a răspuns:

Una destul de proasta...denigreza Sfanta Treima, au o doctrina fff gresita...esti martor sau dc intrebi?

| annaseremet explică:

Oamenii acestea sunt bravo,,,,, respect pentru dinsii...

| nutza_3518 a răspuns:

Nu sunt martor. da stii ce inseamna sfinta treime?! credka da! si de ce crezi atunci ca isus cristos, dumnezeu si spiritul sfint sa fie aceeas persoana? pentru ca in afara de martori toti cred ca una si aceeas persoana